Календарі

Календарі - дуже популярний вид поліграфічної продукції. Функціональний, яскравий, зручний календар може бути як елементом корпоративного стилю, рекламним носієм, так і сувенірною продукцією.

Календарі досить різноманітні за виглядом, розмірами, способам друку.«Київська друкарня»пропонує вам виготовлення стандартних видів календарів: квартальний; перекидний; плакат;«Будиночок»;«Пірамідка»;перекидний «будиночок»;кишеньковий. Також наші дизайнери можуть розробити для вас індивідуальну конструкцію.

Широкий спектр видів друку і матеріалів дозволяє зробити календар нестандартним і вигідно підкреслити індивідуальність вашої компанії.


листівки

«Київська друкарня»завжди готова надати послугу якісного виготовлення листівок будь-якої складності. Знайдемо рішення поставленої задачі і допоможемо з підбором матеріалу або технології друку. В офісі друкарні можнаознайомитись з різноманіттям матеріалів та зразками готової продукції, а також отримати безкоштовну консультацію. Неповторність листівки можна забезпечити оригінальним дизайном з вашими улюбленими зображеннями та різними видами оздоблення: тиснення, конгрев, ламінація, висічка. Порадуйте і здивуйте ваших рідних, колег чи замовників.

Контакти

(044)594 80 30

sales@kyivprint.com.ua