Ламінація

Ламінація - це процес покриття поліграфічної продукції полімерною плівкою. Ламінація дозволяє на дуже тривалий період зберігати продукцію від механічних пошкоджень і від забруднення. Ламінація може бути односторонньою і двосторонньою, а також розділятися за типами покриття на глянцеву і матову. Також важливим є факт, що при ламінуванні поліграфічної продукції, кольори виробу стають яскравішими і контрастнішими.


біговка

Біговка - особливий різновид фальцювання. Вона застосовується для згину аркушів паперу і картону щільністю понад 150 г / кв. м. Біговка - це нанесення ударним способом спеціального жолобка, завдяки чому на поверхні матеріалу утворюється поглиблення.

Біговка картону і щільного паперу проводиться якщо є ймовірність пошкодити фарбовий шар, зберігши тим самим цілісність і привабливість зображення. Біговка не замінює, а доповнює фальцювання. Ми зі свого боку, готові провести біговку і фальцювання в прийнятні терміни, за розумну ціну, надаючи цілий спектр додаткових послуг.


фальцовка

Ми надаємо послуги з фальцювання поліграфічної продукції. Фальцювання - це складання друкованого аркуша з формуванням рівних ліній згину. Фальцювання необхідне при друці буклетів, листівок, а також при виготовленні каталогів і книг, які попередньо фальцюються для формування книжкового блока. Ми гарантуємо якість виконання ваших замовлень, точність фальцювання; відсутність зморшок, складок, вм'ятин та інших пошкоджень; відсутність скосу; точний підрахунок; правильну послідовність сторінок; правильну упаковку.

Контакти

(044)594 80 30

sales@kyivprint.com.ua